Ветерану УПА подарували двотомник “Заграва” і “Відблиск”, де він один з головних героїв книги

Народний депутат Сергій Кошин, ветеран УПА Степан Бакунець і письменник Петро Воробей

Народний депутат Сергій Кошин, ветеран УПА Степан Бакунець і письменник Петро Воробей

Народний депутат України Сергій Кошин, подарував двотомник “Заграва” і “Відблиск” ветерану УПА Степану Бакунцю, разом з автором цього роману Петром Вороб’єм. Книга нещодавно вийшла у видавництві “Букрек“.  Найближчим часом якісно оформленний двотомник можна буде придбати в українських книгарнях.

На даний час книги закуповують деякі узгодженні кандидати в депутати ВРУ, від об’єднанної опозиції, для Поліських шкіл. Зокрема Сергій Кошин придбав ці книги для шкільних бібліотек Володимирецького, Зарічнянського, Дубровицького і Рокитнівського районів Рівненської області.

Роман у двох томах “Заграва” і “Відблиск”, є художньо-документальною працею Петра Вороб’я, про боротьбу за Незалежність України на Поліссі, і охоплює період з 1917 до 1977 років. Перший том “Заграва” рокриває еволюцію національної свідомості поліщуків, від байдужості в період перших національно-визвольних змагань у 1917-21рр., до першості в створенні військових формувань для боротьби за Незалежність України у 1941-1947рр. Події першого тому в основному відбуваються на теранах Військової Округи ОУН-УПА з одноіменною назвою “Заграва“. В другомі томі “Відблиск“, читач познайомиться з маловідомими, і малодослідженими, сторінками боротьби українців за права людини у застінках сталінських концтаборів.

Обкладенка двотомника "Відблиск" і "Заграва"

Обкладенка двотомника "Відблиск" і "Заграва"

Петро Воробей написав свій роман спираючись на численні документальні свідчення, і спогади очевидців тих подій. Більшість героїв роману, є реальними історичними особами, відеоспогади яких раніше оприлюднювала ГІ “Поліська Січ”.  Книга нікого не залишить байдужим, адже дуже цікаво і максимально об’єктивно розкриває читачу події минувшини, прагнення українців XX століття до власної Держави, взлети і падіння на тернистому шляху боротьби до здобуття Української Незалежності.

В романі використанні біографії героїв публікацій нашого сайту, учасників національно-визвольних змагань, зокрема: Галини Кухарчук, Степана Бакунця, Миколи Курчика і Миколи Євстафієва. Найближчим часом планується презентація роману на Поліссі і в Києві. Придбати двотомник вже, можна у видавництві “Букрек“.


Опубліковано у НеПідшите | Теґи: , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.
Comments:

1 коментар до Ветерану УПА подарували двотомник “Заграва” і “Відблиск”, де він один з головних героїв книги

  1. Пінґбек: 70-ті роковини загибелі курінного УПА “Лайдаки” | Поліська Січ

Напишіть відгук