Відкритий лист заступнику голови Житомирської облдержадміністрації Лагуті Я. М.

Відписка Житомирської ОДА, на запит громадських ініціатив, щодо відзначення у 2016 році 75-ї річниці створення УПА "Поліська Січ"

Відписка Житомирської ОДА, на запит громадських ініціатив, щодо відзначення у 2016 році 75-ї річниці створення УПА “Поліська Січ”

Шановний Ярославе Миколайовичу!
Ми глибоко обурені бюрократичною відпискою № 0/34-05 від18.11.2015 р., яку надала, згідно з Вашою резолюцією, на наш громадський запит (зареєстрований за №Ко-4111/10 від 05.11.2015р.) щодо відзначення у Вашій області у 2016 році 75-річчя УПА «Поліська Січ» начальник Управління інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю О.М.Григор’єва.
У її інформації, яку додаємо, немає відповіді на жодне з наших запитань: Чи закладаються у бюджет області на 2016 рік кошти на відзначення 75-річчя УПА «Поліська Січ»? Які заходи плануються до цієї дати? Хто за них відповідає? Кого з науковців, істориків, дослідників діяльності УПА «Поліська Січ» та її головнокомандувача буде залучено до участі у заходах? У яких музеях планується створення експозицій про УПА «Поліська Січ»? Скільки і яких книг буде закуплено для бібліотек на тему УПА-УНРА?

Начальник Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА, чиновник-відписчиця Григор'єва Ольга Миколаївна.  Адреса:10014, майдан ім. С.П. Корольова, 1  Телефон:	(0412) 47-46-20

Начальник Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА, чиновник-відписчиця Григор’єва Ольга Миколаївна.
Адреса: 10014, майдан ім. С.П. Корольова, 1
Телефон: (0412) 47-46-20

У листі О.М.Григор’євої, в якому перелічуються заходи з увічнення захисників України на період до 2020 року, навіть не загдується УПА «Поліська Січ», вояки якої пунктом 13-им першої статті Закону України «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті» визнані борцями за незалежність України у XX столітті. Хоча це військове формування у місті Олевську 15 вересня 1941 року проголосило Українську владу і сформувало українську районну управу, дія якої поширювалася, окрім Олевського, на частини Новоград-Волинського, Лугинського, Ємільчинського та Овруцького районів.
Просимо Вас ще раз поставитися з належною увагою до нашого громадського запиту щодо відзначення в області 75-річчя УПА «Поліська Січ» і дати конкретні відповіді на поставлені у ньому запитання. Інакше нам доведеться звертатися у вищі державні органи з вимогою вжиття заходів до авторів відписки.

Від імені авторів громадського запиту від 29.10.2015 р.
на ім’я голови Житомирської облдержадміністрації
редактор сайту ГІ «Поліська Січ»,
автор книги «Засновник УПА (1941-1943).
Непрочитані сторінки життєпису
Тараса Бульби-Боровця» Іван Ольховський
23.12.2015р.

Звернення краєзнавців і дослідників "Поліської Січі" до Житомирської ОДА з вимогою належним чином у 2016 році відзначити 75-ту річницю створення УПА "Поліська Січ"

Звернення краєзнавців і дослідників “Поліської Січі” до Житомирської ОДА з вимогою належним чином у 2016 році відзначити 75-ту річницю створення УПА “Поліська Січ”

 

 

Схожі матеріали:

Пропозиції щодо відзначення 75-річчя УПА «Поліська Січ»;
Галина Кухарчук. Секретарка Бульби-Боровця
;
Відеоспогади Миколи Євстафієва, працівника друкарні Бульби-Боровця;
Тарас Бульба-Боровець заслуговує на шану і добру пам’ять рівнян;
Командний склад УПА «Поліська Січ»;
70-чя Олевської Республіки та УПА “Поліська Січ”;
НОВИНИ КНИГОВИДАННЯ: Тарас Бульба-Боровець – засновник УПА;
Беріг кожну нашу душу. До 105-річниці з дня народження Тараса Бульби-Боровця;
Тарас Бульба-Боровець — організатор УПА;


Про автора Iван Oльховський

журналіст, дослідник української історії, видавець
Опубліковано у НеПідшите | Теґи: , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.
Comments:

Напишіть відгук